Fizyoterapist Jonathan Hoffman tarafından geliştirilen CoreAlign; kas-iskelet sistemi rehabilitasyonu ile performans geliştirme ve sağlıklı bir yaşam tarzı sunar. CoreAlign® Uluslararası Sertifika Programı; Pilates eğitmenleri, hareket uzmanları ve fizyoterapistler için idealdir.

Balanced Body®’in CoreAlign® sistemi, farklı seviyelerdeki müşterilerinizin yürüyüş, duruş, denge ve fonksiyonel hareketlerini geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır. CoreAlign®’da egzersizlerin çoğu ayakta yapıldığı için ekipman; postür, denge ve fonksiyonel hareket iyileşmelerine hızla yardımcı olur.

CoreAlign® 1 Temeller (16 Saat)

CoreAlign® 1 Temeller, programın kalbidir. Program, fonksiyonel hareket becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış 60’dan fazla temel egzersizi içerir. Program, gövde entegrasyonu, üst beden gücü ve dengesi ile yürüme ve dinamik esneklik konularına odaklanır.

CoreAlign® 2 Progresyonlar (16 Saat)

CoreAlign® 2; birçok CoreAlign® 1 egzersizinin progresyonlarıyla birlikte bazı yeni egzersiz kategorilerini de kapsar. Egzersizler, CoreAlign® 1’e kıyasla daha fazla unsur ve hareket temelleri gerektirir ve bu da onları daha ileri seviyede yapar.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için arayınız 0216 467 07 90