1895 yılından bu yana bisiklet üretimi yapan ve ilk indoor cycling bisikletini tasarlayan SCHWINN®’nin benzersiz koçluk piramidiyle tanışın. Schwinn® ilk indoor cycling bisikletini ürettiğinden bu yana oldukça büyük bir gelişim göstermiştir. Bugün, birçok indoor cycling programı bulunmaktadır. Her program da kendine özgü bir şey sunmaktadır. Schwinn® Cycling, dünyanın en çok tanınan bisiklet şirketinin 100 yıllık mirasını en iyi Master Eğitmenlerle bir araya getiren tek programdır.


Schwinn® Cycling programı 3 temel öğeden oluşmaktadır. Bu öğeler, Schwinn® Cycling’i diğer bütün programlardan ayırmakta, hem eğitmenler hem de öğrenciler için başarının garantisi olmakta ve Schwinn Cycling®’in A, B, C’si olarak adlandırılmaktadırlar.

Gerçek Cycling Prensipleri

Programı oluşturan öğeler gerçek outdoor (açık alan) cycling’in prensip, yaklaşım ve bilimine dayanmaktadır.

Geniş Kitlelere Hitap Etme

Program hem eğitmenler hem de katılımcılar için basittir; korku hissi uyandırmaz ve kullanıcı dostudur. Ayrıca, egzersiz yapan geniş bir kitle tarafından beğenilmektedir.

Koçluk Tarzı Eğitim

Eğitmenler öğrencileriyle ilgilenme, onlara güven kazandırma ve onlarla etkileşim içinde olabilen çok iyi birer koç olma konularında eğitilmektedirler.

Schwinn® Cycling Uluslararası Sertifika Programı;
⦁ Bronze (Bronz) Level
⦁ Silver (Gümüş) Level
⦁ Gold (Altın) Level ile
⦁ Kredi Programları’ndan oluşur.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için arayınız 0216 467 07 90