Sektörde çeyrek asrı aşan tecrübe…

Ülkemizde fitness sektörünün gelişip büyümesi misyonuyla yola çıkan ve dünya fitness sektöründe söz sahibi olan ekipman üreticilerini Türkiye pazarıyla buluşturan CENTER Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti., 1992 yılında kuruldu.

Sektördeki öncü kuruluşlardan biri olan CENTER, çeyrek asrı aşan tecrübesiyle fitness trendlerini belirleyen markaların Türkiye ve KKTC genel distribütörlüğünü yapmaktadır.

CENTER; fitness kulüpleri, eğitim kurumları (üniversiteler-okullar), oteller, fizik tedavi merkezleri, hastaneler, sporcu sağlığı merkezleri, profesyonel spor kulüpleri, kurumsal şirketler, kamu kuruluşları ve konut projeleri de dahil olmak üzere pek çok kuruma hizmet verdiği gibi bireysel kullanım ihtiyaçlarına göre de çözümler sunmaktadır.

Kurulduğu tarihten bu yana satış öncesi ve sonrası verdiği kapsamlı hizmetlerle müşteri memnuniyetini odak noktası kabul eden CENTER; sektördeki eğitmenlerin uzmanlaşmasını sağlamak amacıyla temsilcisi olduğu markaların uluslararası sertifika programlarını da ülkemizde düzenlemektedir.


Üretici Firmalarımız ve MarkalarımızAmerika’nın sağlık, kondisyon ve kardiyovasküler ekipmanları konusunda lider olmuş ikonik markaları Star Trac, Nautilus, Schwinn ve Stairmaster’ı bünyesinde buluşturan Core Health & Fitness / ABD
40 yıldır dünyanın ilk kaliteli ve gelişmiş Pilates ekipman üreticisi Balanced Body Inc. / ABD
Dünya Kürek Federasyonu’nun kapalı salon kürek ekipmanı olarak onayladığı tek marka Concept 2 Inc. / ABD
Sektöre yeni bir anlayışla giren , kardiyo ekipman üreticisi Octane Fitness / ABD

Nöro-beden eğitimi üzerine güçlü çözümleriyle SmartFit Inc. / ABD
Sağlıklı hareket ve terapi amaçlı ürünler sunan İsveç markası Sissel / Almanya
Kapalı spor salonu ekipmanlarında yıllardır en pratik ve kaliteli çözümleri sunan Gared Sports / ABD


Teleskopik tribün sistemleri, kapalı ve açık spor salon ekipmanlarının devleşen markası Elan Inventa / SlovenyaAhşap parke spor zemini sistemlerinde dünyanın en önemli markası Connor Sports / ABD
NBA’in tercihi potaların yaratıcısı Spalding / ABD