Projelendirme & Ekipman Tedariği

Center, temsil ettiği markaların destekleri, 25 yılı aşkın tecrübesi ve kurucularının sporun içinden gelen kişiler olması avantajıyla; projelendirme, teknik bilgi ve uygulama konularında ücretsiz hizmet vermektedir.

İyi bir projede, alanınızı efektif şekilde kullanmak ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun ürünlerle hizmet vermek esastır. Center, fitness alanınızın 2D ve 3D çizimlerini alternatifli sunarak, hem siz hem de müşterileriniz için işletmenizin en iyi şekilde hayata geçmesini sağlamaktadır.

Center, dünya pazarında lider konumdaki üretici markaların geniş ürün seçenekleri ile büyük arenalardan okul spor salonlarına kadar projelendirme ve özel olarak üretim yapmaktadır. Spor zemin sistemleri, basketbol potaları, bölücü perdeler, her türlü salon ekipmanları ve teleskopik tribün sistemleri ile kullanım amacına en uygun donanımı sağlamaktadır.


Teknik Servis

Tüm ürünler için satış sonrası teknik servis hizmeti; geniş orijinal yedek parça stoğu ve bünyesindeki yurtdışı eğitimli kadrosu tarafından özenle yapılmaktadır. Türkiye ve KKTC’nin her noktasına teknik servis hizmeti veren Center; hız, kalite ve ekipman performansını ön planda tutan çözüm odaklı bir yaklaşım sunmaktadır.


Sertifika Programları

Temsilci olduğu firmaların yurtiçi ve yurtdışındaki master eğitmenleri eşliğinde uluslararası sertifika programlarını Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Fitness İşletmeciliği

2002 yılı itibariyle şirketlere, iş merkezlerine ve konut projelerine kurumsal fitness işletmeciliği hizmeti sunan Center, ayrıca bu kurumlara; işletme, projelendirme ve ekipman seçimi konularında da danışmanlık vermektedir.


Marketing

Hizmet verdiği firmaların marketing departmanlarıyla iş birliği içerisinde çalışarak, sosyal medya ve basın bülteni içeriği oluşturmalarında gereken görsel ve bilgi desteğini temsilcisi olduğu markaların profesyonel hazırlanmış içerikleriyle sağlanmaktadır.